شاید رنگ سفید روی حوله ی حمام چندان با طرح و رنگ حمام شما سازگار نباشد، اما باید به شما بگوییم که حوله حمام سفید قدرتی دارد که احتمالا نمی خواهید آن را قربانی رنگ های دیگر کنید.
اگر شما اغلب با بوی ناخوشایند حوله ی حمام دست و پنجه نرم می کنید، احتمالا باید به این موضوع شک کنید که حوله ی شما به اندازه کافی تمیز نیست و یا اینکه در استفاده های مکرر از آن، حوله تان را به خوبی خشک نمی کنید.
تشخیص چگونگی شست و شوی درست حوله ی حمام می تواند اولین قدم برای رهایی از بوی بد حوله باشد، این درست به اندازه ی انتخاب یک حوله ی مناسب اهمیت دارد. با این وجود ممکن است شما همچنان با بوی ناخوشایند حوله ی حمام دست و پنجه نرم کنید. راه کار چیست؟

حوله حمام سفید
حوله حمام سفید

با حوله حمام سفید پاکیزگی را بیشتر حس کنید

نگهداری درست از حوله ی حمام بسیار مهم است. این بدان معنیست که شما می بایست حوله های تمیز را در مکان مناسب نگهداری کنید. اما یک راه کار دیگر برای داشتن حوله ای تمیز و خوشبو به مدت طولانی نیز وجود دارد. این قانون را ارین نایپر ( به همراه همسرش ) در HGTV شبکه ی Home Town گفت: انتخاب حوله ی حمام سفید،ارن می گوید: این ترفند را مادرم به من آموزش داده است. او تمام طول مدت عمر خود با مردانی پر مو زندگی می کرد که ورزش های سنگین انجام می دادند و روی اتومبیل کار می کردند. آن ها اغلب بدن های چرب، کثیف و بد بو داشتند. اما چگونه حوله های حمام آن ها همیشه خوشبو و تمیز بودند؟
در جنوب، جایی که ارین و مادرش هر دو زندگی می کنند، رطوبت هوا سبب حجیم تر شدن و خشن و زبر شدن حوله ها می شوند که این امر سبب بو گرفتن حوله حمام می شود.

حوله حمام سفید
حوله حمام سفید

اما چه چیزی باعث می شود حوله حمام سفید رنگ خیلی خاص باشد؟

ارین می گوید: “بهتر است به غیر از شستن، از یک راه کار دیگر بهره مند شوید؛ هر بار که آن ها را شست و شو می دهید، مقداری سفید کننده به حوله حمام سفید اضافه کنید. خواهید دید که آن ها هرگز رنگ نمی گیرند و همیشه بوی تازگی می دهند.
حوله هتل ها تقریبا همیشه سفید هستند که به احتمال زیاد دلیل می تواند همین راه کار باشد. این حوله ها همیشه سفید و درخشان هستند، آن ها همیشه تر و تازه می باشند و برای مدت زمان طولانی تمیز به نظر می رسند. با انجام این کار حوله هایی سفید و بدون لکه های زرد رنگ ناخوشایند را در اختیارتان قرار می دهند
حوله ی سفید ممکن است انتخاب اول هر فرد نباشد. احتمالا همه به این فکر می کنند که یک حوله ی سفید زودتر و با سرعت بیشتری کثیف می شود در صورتی که یک حوله ی سفید به شما این هشدار را می دهد که حوله را می بایست زود به زود بشویید. یکی از متخصصان می گوید که یک حوله نباید بیش از سه بار بین شست و شوها مورد استفاده قرار گیرد.
حوله های سفید می توانند یک هشدار برای شما باشند و به شما می گویند که وقت شست و شوی آن ها فرا رسیده است. پس در صورت لزوم بلافاصله آن ها را می شویید، بنابراین حوله حمام سفید معمولا تمیز می ماند و این یک پیروزی واقعی و یکی از راه کارهای ساده کردن نظافت می باشد.

Total
0
Shares

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *