وب سایت چند و چون با هدف ایجاد نگاه جدید به زندگی در میان جامعه ی ایرانی شکل گرفته است. ما در این وب سایت قصد داریم با ارائه ی راهکارهای مختلف و بالا بردن سطح علمی، توانایی و ظرفیت های جامعه و نیز به اشتراک گذاشتن اطلاعات بروز و مفید؛ به شتاب عصر هوشمند فعلی بپیوندیم.

در چند و چون بر آن شدیم تا با تلاش برای افزایش دانش عمومی مردم فارسی زبان، موجب شکل گیری نگاه جدید به زندگی شده و به طور کلی به بهبود سطح زندگی هموطنانمان کمک کنیم.

درباره ما وب سایت چند و چون

سایت چند و چون به چه می پردازد ؟

در وب سایت چند و چون به مسائل مربوط به حوزه ی خانه و خانواده، استایل و زیبایی، سلامت، آموزش و نکات عمومی پرداخته ایم.

خانه و خانواده

در بخش خانه و خانواده به موضوعات مربوط به روابط بین اعضای خانواده، مشکلات عاطفی، مسائل کودکان، نوجوانان و جوانان به طور جدی پرداخته می شود. ارتقا تقویت فضای خانواده هدف اصلی است که در این بخش در پی آن هستیم و برای آن تلاش می کنیم.

درباره ما وب سایت چند و چون - خانه و خانواده

سعی بر آن داریم تا با تغییر نگرش اقتصادی در خانواده، حتی یک قدم هر چند کوچک برای بهبود وضعیت معیشتی خانوارها که در شرایط پرفراز و نشیب فعلی با سفره های خود دست به گریبان هستند، برداریم.

بر این باور هستیم که بهبود سطح زندگی لزوماً نیاز به تغییر شرایط مادی ندارد و می توانیم با داشتن نگاه جدید به زندگی، سطح معیشتی مادی و فضای روحی را به میزان قابل توجهی ارتقاء بخشیم.

استایل و زیبایی

در گروه استایل و زیبایی به معرفی ترفندهای جدید و روش های کم هزینه و پرکاربرد برای رسیدن به زیبایی بیشتر و خوش پوشی پرداخته می شود. اگر می خواهید پوستی سالم و زیبا داشته باشید و برق موهایتان همیشه حفظ شود، در بخش استایل و زیبایی سایت چند و چون، ترفندهای ناب و ساده و البته عملی به شما پیشنهاد می شود.

درباره ما وب سایت چند و چون - استایل و زیبایی

بخش استایل و زیبایی نه تنها برای بانوان، بلکه برای آقایان و نیز کودکان امروز جامعه ی ما که در مسیر شیک پوشی و خوش استایلی قرار دارند، مناسب است.

سلامت

در گروه سلامت، نکات کاربردی برای حفظ سلامتی و پیشگیری بیماری ها آورده شده است. خواص انواع خوراکی ها و بهترین روش های طبخ آن ها را در این دسته می توان جستجو نمود. در طبیعت زمین، درمان هایی برای انواع و اقسام مشکلات سلامتی و بیماری ها وجود دارد، که در بخش سلامت چند و چون به آن ها توجه می کنیم. 

درباره ما وب سایت چند و چون - سلامتی

اگر با بخش سلامت چند و چون همراه باشید، از جدیدترین یافته های دنیای پزشکی برگرفته از معتبرترین منابع علمی مطلع خواهید شد. همین طور مطالعه ی مطالب ارائه شده در بخش سلامت چند و چون به کاربران ما کمک می کند تا در حفظ سلامت جسم و روان خود موفق و بهتر از گذشته عمل کنند.

آموزش

در قسمت آموزش، افزایش کارایی و توانایی را هدف گرفته ایم و روش های کاربردی برای محیط های کامپیوتری، ساخت ابزارها در خانه، و … را به اشتراک می گذاریم.

درباره ما وب سایت چند و چون - آموزش
درباره ما وب سایت چند و چون - عمومی

عمومی

دسته بندی عمومی وب سایت چند و چون، در کل به کاربران، استفاده بهتر از منابع را می آموزد و با ذره بین خود روی موضوعات مختلف زوم کرده و بهترین روش ها برای انجام آن ها را ارائه می کند.

با دنبال کردن این بخش هر روز به نکاتی دست می یابید که رفته رفته فرم زندگی شما را بهینه می سازند. چیزهایی که شاید پیش از این دقتی به آن ها نداشته اید، اما با پیدا کردن روش های برتر و سنجیده تر برای انجام دادنشان، زندگی سالم تر، شاداب تر و بارها لذت بخش تری را سپری خواهید کرد.
جاذبه های گردشگری ایران و جهان، شگفت انگیزترین رویدادهای عالم هستی، روانشناسی، ورزش، مادر و کودک، اقتصاد و … از دیگر عناوینی هستند که در تیم تحقیق و توسعه چند و چون به آن ها پرداخته می شود و نتایج با کاربران وب سایت به اشتراک گذاشته خواهد شد.
چند و چون از نظرات کاربران استقبال می کند و شما دوستان عزیز می توانید پیشنهادات و انتقادات خود را در بخش نظریات با ما در میان بگذارید.