پاشنه های ترک خورده را می توان با استفاده از ترفند های خانگی درمان کرد. همینطور هم اطلاعات خانم ها راجع به لوازم آرایشی بالاتر می رود و استفاده از این لوازم آرایشی بسیار راحت تر می شود. آرایش هر جزئی از صورت نیازمند اطلاعاتی است تا خیلی خوب انجام شود و جلوه ای بسیار زیبا به شما می دهد. استفاده زیاد از لوازم آرایشی (تست لوازم آرایشی و بهداشتی چگونه صورت می گیرد؟) موجب شده که این صنعت به سمت و سوی پیشرفته تر شدن برود.

درمان پاشنه های ترک خورده با روش های خانگی

استفاده از تکنولوژی های نوین در صنعت زیبایی سبب شده که هر ساله محصولات جدید تر و با کیفیت بالا تری روانه بازار گردد. این محصولات دیگر تنها جنبه ی آرایشی را دارا نمی باشد. محصولات آرایشی و بهداشتی نوین به سمت سلامت پوست و مو نیز پیش می رود که دارای مخاطبان خیلی زیادی است. بنابراین تلاش کنید تا از این محصولات جدید اطلاعات کافی بدست بیاورید و برای سلامت پوست و موهای خود استفاده کنید.

پاشنه های ترک خورده 1

پاشنه های پای برخی از افراد به علل های متعددی ترک می خورد و باعث ایجاد ناراحتی های بسیاری می شود این ترک پا برای زنان و مردان اتفاق می افتد و باعث می شود که در راه رفتن نیز دچار ناحاتی بشوند. برخی از درمان های مختلفی وجود دارد که می توان با استفاده از آن پای ترک خورده را درمان کرد.

اما همیشه درمان های طبیعی و خانگی بهترین درمان ها می باشند.در ادامه این مقاله به بررسی برخی از این درمان های پاشنه ترک خورده می پردازیم.

 

1.درمان پاشنه های ترک خورده با روغن نباتی

روغن نباتی می تواند یکی از درمان های خوب پاشنه ترک خورده باشد.می توانید در خانه ابتدا پاهای خود را به وسیله ی سنگ پا ماساژ دهید.سپس روغن نباتی را به پاهای خود بمالید.بعد از آن جوراب بپوشید و بگذارید تا صبح بماند با این کار روغن به خوبی می تواند جذب پوست شود و رطوبت را به آن برگرداند.

2.درمان پاشنه های ترک خورده با آرد برنج

آرد برنج نیز یکی از درمان های خانگی پاشنه ترک خورده می باشد. ابتدا آرد برنج را با سرکه سیب و عسل مخلوط کنید تا حالت خمیری پیدا کند می توانید کمی روغن نارگیل و یا زیتون هم به آن اضافه کنید. قبل از اینکه این ماسک را به پاهایتان بزنید پاهایتان را در آب ولرم بگذارید و نیم ساعت در همین حالت باشید سپس این مخلوط را به پاهایتان بمالید و این کار را چندین بار انجام دهید تا ترک ها کامل از بین بروند.

Total
0
Shares

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *