اگزما با گیاهان دارویی درمان می شود. تحقیقات نشان می دهد که استفاده از لوازم آرایش در همه ی جوامع رو به افزایش می باشد،در حدی که این استفاده به استفاده حداقل یک بار در روز حتی می رسد. با این اصواف پوست و موی خانم ها با لوازم آرایشی خیلی زیاد احاطه شده است. این لوازم آرایشی بیشترشان از ترکیب های شیمیایی تشکیل شده اند و استفاده طولانی مدت از این لوازم آرایشی در طولانی مدت برای صورت خانم ها و پوست شان خیلی مضر می باشد. پس لازم است که حتما این مواد شیمیایی بعد از اتمام روز از روی صورت شسته شوند.

درمان و ریشه کن کردن اگزما با گیاهان دارویی چگونه امکان پذیر است؟

بیشتر خانم ها برای شستن صورت خود سهل انگاری می نمایند اما با این کار عواقب بدی پوست آن ها را تهدید می کند. حتی خیلی از خانم ها از خستگی صورت خود را قبل از خواب نمی شویند و به خواب می روند. می توانید قبل از خواب اگر خسته اید از موادی هم چون دستمال مرطوب پاک کننده آرایش و… استفاده کنید.

همه ی این مواد شیمیایی برای پوست صورت شما مضر می باشند به همین دلیل بهتر است که از یک سری گیاهان دارویی برای رفع این مضرات و بیماری های که از این طریق به پوستتان وارد می شود را ریشه کن کنید. یکی از مشکلات پوستی خانم ها و آقایان اگزما می باشد. بهتر است که برای ریشه کن کردن اگزما با گیاهان دارویی امتحان کنید.

 

درمان اگزما با آلوئه ورا

آلوئه ورا برای بسیاری از مشکلات پوستی می تواند درمانگر باشد. همچنین از ژل آلوئه ورا برای درمان اگزمای پوست می توان کمک گرفت. ژل آلوئه ورا را در محلی که مشکل اگزما دارد بزنید و آرام آرام ماساژ دهید.

درمان اگزما با دمنوش بابونه

اگزما با گیاهان دارویی 1

دمنوش بابونه می تواند اگزما را درمان کند. بابونه گرم است و برای بیماری پوستی و همچنین کاهش دردهای عضلانی بسیار خوب است. بابونه را مانند چای دم کنید و سپس آن را نوش جان کنید. فقط باید حواستان باشد که بابونه حساسیت زا هست و کسانی که ممکن است حساسیت داشته باشند نباید مصرف کنند.

درمان اگزما با بذر کتان

خوردن بذر کتان باعث می شود که التهاب های پوستی از بین برود. بذر کتان دارای امگا 3 می باشد که می تواند بیماری پوستی مانند اپزما را بر طرف کند. می توانید بذر کتان را در سالاد های خود بریزید و از این طریق مصرف کنید.

Total
0
Shares

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *