بدترین تخلفات سایت ها چیست؟در این مقاله خدمت شما عزیزان این مبحث به طور کامل ارائه می گردد. طراحی سایت یکی از امور ضروری برای کسب و کار محسوب می‌گردد، اما گاهی اوقات عواملی سبب می‌گردد تا سایت شما بازدید و کارایی لازم برای کسب و کار شما را نداشته باشد، از این رو در این مقاله تلاش کرده‌ایم تا شما را با چند اشتباه رایج در طراحی سایت آشنا کنیم.

5 تا از بدترین تخلفات سایت

در بخش دیجیتال جست‌و‌‌‌خیزی داشته باشید و شروع به ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار خود کنید و یک پروفایل در شبکه های اجتماعی که برای افراد شناخته شده است بسازید، اما با این حال باز هم شاید کسب و کار شما مشتریان زیادی جذب نکند. آیا این سناریو به نظرتان آشنا می‌رسد؟ شانس زیادی وجود دارد که مسئله نام تجاری(برند) شما نیست، بلکه روشی است که شما آن را به صورت آنلاین ارائه می‌کنید. وب سایت شما می‌تواند به یک فیس لیفت نیاز داشته باشد.
نیای ایهچ، کارشناس داخلی شرکت وردپرس، می‌گوید: “بازدید‌کنندگان، یک وب سایت را ظرف چند ثانیه محکوم می‌کنند و بر اساس عناصری مانند زمان بارگذاری، جنبه بصری و سهولت ناوبری واکنش نشان می دهند. «مقاله InspireMag سال گذشته این محدودیت زمانی را تا ده ثانیه تنظیم کرد، بنابراین همه چیز باید کامل و ایده آل باشد. »
بار دیگر نگاهی به وب سایت خود بیندازید و بررسی کنید که آیا این پنج عنصر که مخاطبان را دور می‌اندازند در سایت شما وجود دارد یا خیر.

1-صفحه اصلی پر هرج و مرج

صفحه اصلی مهم‌ترین و ارزشمند‌ترین بخش در وب سایت شماست. یک صفحه در هم ریخته مخاطبان را دور می کند یا آن‌ها را گیج می‌کند. وب سایت باید سازمان‌دهی شود، دارای یک نقطه کانونی روشن و واضح که اجازه می‌دهد بازدید‌‌کننده احساس راحتی بصری برای کشف تمام صفحات داشته باشد. نوار ناوبری باید برای یافتن آسان باشد.
هنگام استفاده از صفحات، سرعت مهم است. داشتن یک وب سایت سریع و پاسخ‌گو که که برای کاربران موبایل به راحتی تغییر اندازه می‌دهد، باعث می‌شود بازدید‌کنندگان نه تنها صفحه اصلی را بهتر ببینند، بلکه بقیه صفحات را نیز مشاهده کنند.
بدترین تخلفات: صفحات وب سایت که با سرعت نور می‌چرخند، هدر و GIF متحرک ندارند که تعداد بازدید کنندگان را از بین ببرد.

2-ناوبری پنهان

در حالت ایده آل، نوار ناوبری وب باید در بالای صفحه قرار داده شود و همیشه یک پیوند به صفحه اصلی داشته باشد. محتویات باید به وضوح در منو نشان داده شوند و صفحات باید به نحوی تعریف شوند که به منطق بازدید‌کنندگان، و نه تصور آنها، نزدیک باشند.
بدترین تخلفات: نوار‌های ناوبری با سلسله مراتب نامنظم و بی‌ربط که صفحات اولیه را در زیر منو‌ها پنهان می‌کند، لینک‌های نقض شده و صفحه تماس سخت برای پیدا کردن.

3-بستن دکمه‌های رسانه‌های اجتماعی

بستن دکمه‌های رسانه‌های اجتماعی بر روی سایت باعث می‌شود که آن‌ها به سختی پیدا شوند. یک نام تجاری یا برند بزرگ که بر اساس آن شبکه اجنماعی کار کند، باعث می‌‌شود که برای مخاطبان آشکار و واضح گردد. با توجه به اینکه هر صفحه در وب سایت دارای پیوند با سیستم عامل‌های اجتماعی (توییتر، فیس‌بوک، نمایش مشخصات عمومی، Pinterest، یوتیوب و غیره) است، مخاطبان خود را با آن‌ها درگیر کنید. به یاد داشته باشید، این لینک‌های رسانه های اجتماعی از لحاظ بصری با دکمه‌های اشتراک گذاری متفاوت است.
بدترین تخلفات: وب سایت‌هایی که دکمه‌های رسانه‌های اجتماعی در پایین صفحه ندارند، دکمه‌های نقض شده که به صفحه مناسب لینک نمی‌کنند و از نام تجاری که چندین نفر دیگر در شبکه‌های اجتماعی دارند، استفاده می کنند.

4-بدون دکمه فراخون

بازدیدکنندگان به وب سایت شما دامن می زنند، و با این حال، میزان جست‌وجو – درصد افرادی که سایت را پس از بازدید از تنها یک صفحه ترک می‌کنند بالا است. چرا بازدید کنندگان پس از نگاه کردن به صفحه اصلی شما از وب سایت خارج می‌شوند؟ آیا شما مطمئن هستید که بازدید‌کنندگان شما می‌دانند دقیقا باید چه کاری انجام دهند؟ مخاطبان خود را با دکمه فراخوان و دستورالعمل‌های ساده مانند «تماس با ما»، «اینجا کلیک کنید» یا «مشترک شدن در خبرنامه ما»، هدایت کنید. به عنوان یک نام تجاری، شما می‌خواهید مردم بهترین را از سایت و خدمات شما دریافت کنند.
بدترین تخلفات: محتواهای ساخته شده از توصیفات بی‌هدف به جای بازتاب یک استراتژی بازاریابی واضح، جمله‌بندی‌هایی که سطح تمرکز بازدید کنندگان را بر هم می‌‌زند و لینک‌هایی که آن‌ها را به وب سایت‌های دیگر هدایت می کند.

5-عکس های غیر اورجینال

وب سایتی که منحصرا با عکس‌های موجود پر شده است، شخصیت نام تجاری را منعکس نمی‌کند. اعتبار و سندیت با مشتریان بالقوه طول می‌کشد، بنابراین روی عکس های حرفه ای سرمایه‌گذاری کنید و یا از عکس‌های شخصی برای برند اصلی خود استفاده نمایید. در دنیای دیجیتال که کاربران به سمت گزینه‌های بی حد و حصر کشیده می‌شوند، کلید تعامل و بازگشت سرمایه گذاری، ارائه یک پیشنهاد با ارزش و منحصر به فرد در قالب و محتوا است.
بدترین تخلفات: وب سایت‌هایی که از آیکون‌های تکراری استفاده می‌کنند از تصاویر 90 ساله پیش، تا دست‌نوشته های همه گیر و موجود.
اگر یک یا چند تا از این تخلفات یا اشتباهات را در وب سایت خود داشته باشید، قطعا بازدید‌کنندگان خود را دور خواهید کرد.
Total
0
Shares

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *